Touch of Gospel na soustředění

…aneb jak díky naší zpěvačce Lucce P. máme zaznamenáno i toto období historie Touch of Gospel soustředění. Děkujeme! :-).

5.-6.10.2000 Bukovec – v době, kdy ještě neexistoval Touch of Gospel, kde se dle kroniky naší Lucky P. trénovala píseň I´m so glad a dost možná také I still haven´t found what I am looking for dle zápisů jednoho klávesity.

28.-29.9.2001 Honezovice Na tomhle soustředění se začalo nejspíš zkoušet Swing Low Sweet Chariot a možná i píseň Gospa majka moja.

rok 2004, Touch of Gospel v pekle,
autor: Roman Muchka iAtelier.cz


Březen 2002 tady byl 1. workshop…a lehce před ním a hodně po něm přišlo
Happy Day.

27.-29.8.2002 Rokycany proběhlo první gospelové soustředění, zkoušeli se zde písně jako Judean Medley, Lord hold me, kterou máme v repertoáru do dnešních dní. A také jedna píseň, Till we meet, která nás provází nejen na koncertech, ale především při rozloučeních.

5.-7.9.2003 Bukovec tady se pracovalo na Never Ever, God gave me a song, Simple
song, myslím, že jsme si zrovna na soustředění pohrávali s It´s me. Všechny písně pak byly dlouho na našem repertoáru.

3.-5.9.2004 Bukovec Na tomto soustředění s námi poprvé dělala hlasovku Pavla Sovová se
svým proslulým mravenečkem volajícím “Pooočkej!” a taky se zde prvně dávaly dohromady české písničky ve vícehlasech, které později zazněli na gospelových bohoslužbách.

2.-4.9.2005 Bukovec opět s Pavlou Sovovou, tentokrát jsme byli na hlasovky
rozděleni do tří skupin a zkoušeli další písně.

1.-3.9.2006 Bukovec
7.-9.9.2007 Bukovec

To byla stručná historie Touch of Gospel soutředení do roku 2007. Pak na pár let soustředění ustaly, nicméně budeme pokračovat ToG soustředěními vol. 2.

Písničky, které jsme se pak v rámci soustředění učili, se daly odvodit ze zpěvníků jednotlivých gospělových workshopů, které tehdy byly četnou inspirací pro nový repertoár. Gospelový workshop probíhal podobně jako náš Gospel (až) na dřeň, akorát to nemělo charitativní podtext. To až od roku 2009.