Důležité koncerty

Každý rok se účastníme či pomáháme spolupořádat 2 benefiční koncerty (Gospel až na dřeň a SMArt Gospel) a jeden společný koncert s KB Akustic Band, která hraje akusticky revivaly ze 60.let. Více informací o jednotlivých událostech se dozvíte u následujících obrázků.

Benefiční koncert
Gospel (až) na dřeň

Benefiční koncert Gospel (až) na dřeň má v sobě dva rozměry. Jednak benefici pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně a jednak je to víkend plný gospelu díky pokračující tradici gospelového workshopu už od roku 2002.

Gospel (až) na dřeň 2023

Benefiční koncert 
SMArt Gospel

Benefiční koncert SMArt Gospel, jak už název napovídá, je na podporu Spinální Muskulární Atrofie, tedy pro děti, které mají vzácné a dědičné onemocnění, při kterém stále ochabují svaly a není možné je prozatím vyléčit. Výtěžek je věnován na letní pobytový tábor, aby i děti se SMA zažily chvilky plné dobrodružství.

SMArt Gospel 2022

Nápad na společný koncert má červenou nit v podobě dirigenta Touch of Gospel Michala Beránka, který je zároveň členem KB Akustic Band. A tak se poslední červnové pondělí před prázdninami tyto dvě uskupení spojí a vznikne tak legendární atmosféra, jako třeba při písni Let the sunshine in.

ToG & KB Akustic Band 2022

Záznam písně Happy together ze společného koncertu v roce 2021

ToG & KB Akustic Band – píseň Happy together (The Turtles)